Festyn Rodzinny

O nas

Co roku, w czerwcu przedszkolaki ze swoimi rodzinami spotykają się na festynie rodzinnym. Jest to popołudnie pełne atrakcji. Najpierw całe rodziny mogą sprawdzić się w różnych konkurencjach sportowych, a potem wziąć udział w różnych atrakcjach np. konkursy ze wspaniałymi nagrodami, przejechać się bryczką lub wierzchem, poskakać na batucie, pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach, obejrzeć pokaz straży pożarnej…, a gdy się zgłodniało zjeść gorącą kiełbaskę z grila i pyszne ciasto przygotowane przez rodziców i dziadków :)