Nabór 2020/2021

od 10 marca 2020 r. do 24 marca 2020 r.
rusza
NABÓR do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych
w Szkołach Podstawowych na
Rok Szkolny 2020/2021.

Nabór uzupełniający 2020/2021

od 22 czerwca 2020 r. do 25 czerwca 2020 r.
rusza
NABÓR uzupełniający na wolne miejsca
do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych.

Szanowni Państwo,

W życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się nowy, jakże ważny etap - edukacja przedszkolna. Stajecie Państwo przed wyborem placówki, do której chcecie zgłosić swoje dziecko oraz przed nurtującym Was pytaniem: co zrobić, żeby Nasze dziecko znalazło miejsce w wybranym przedszkolu.
W celu zaoszczędzenia Państwu niepotrzebnego stresu oraz skrócenia do minimum czasu oczekiwania na listy dzieci przyjętych stworzyliśmy jednolite zasady przyjmowania dzieci do wszystkich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Poznań.

Polecamy Systemową obsługę rekrutacji oświatowej:

Zapraszamy do elekronicznego generatora wniosków
w Systemie Naboru do Przedszkoli.
Drogi Rodzicu wypełnij wniosek, wydrukuj i dostarcz do placówki pierwszego wyboru
(wskazanej na pierwszym miejscu)
wraz z wymaganymi dokumentami.

Kliknij na baner powyżej

Wszystkie dokumenty i informację znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Oświaty,
w zakładce NABÓR 2020 (baner powyżej).

__________________________________________________________________________

W Przedszkolu nr 178 "Kwiaty Polskie" na nowy rok szkolny jest ... wolnych miejsc.

Do rekrutacji uzupełniającej pozostało ... wolnych miejsc.

Rekrutacja zakończona - na 1 września 2020 r. - ... wolnych miejsc.