Uwaga !!!

Wnioski, które zostały złożone w formie elektronicznej (wysłany skan
na adres e-mailowy)
należy złożyć oryginały, wraz z niezbędnymi załącznikami w nieprzekaracznym termienie do 27 marca 2020 r. do godziny 17:00 w zamkniętej kopercie.
Koperty należy zostawić w skrzynce na listy (przy furtce - główne wejście).
Pozostawione wnioski zostaną odebrane ze skrzynki 27 marca br.
w godzinach od 10-12 i od godziny 15-17.

W związku z decyzją Miasta Poznania o możliwości przyjmowania wniosków naboru drogą elektroniczną, prosimy o przysyłanie wniosków w formie skanu na adres e-mailowy: p178@op.pl,
lub pozostawienie wniosków z załacznikami w zamkniętej kopercie w skrzynce na listy przy wejściu głównym do przedszkola.
Osoby, które pozostawiły wniosek w skrzynce na listy w dniu 13.03.2020 po godzinie 16:30 prosimy o kontakt telefoniczny: 538-407-116 od poniedziałku do piatku w godz. 10:00-17:00.

List do Rodziców dot. Naboru 2020 - plik PDF

Nabór 2020/2021

od 10 marca 2020 r. do 24 marca 2020 r.
rusza
NABÓR do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych
w Szkołach Podstawowych na
Rok Szkolny 2020/2021.

Nabór uzupełniający 2020/2021

od 22 czerwca 2020 r. do 25 czerwca 2020 r.
rusza
NABÓR uzupełniający na wolne miejsca
do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych.

Szanowni Państwo,

W życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się nowy, jakże ważny etap - edukacja przedszkolna. Stajecie Państwo przed wyborem placówki, do której chcecie zgłosić swoje dziecko oraz przed nurtującym Was pytaniem: co zrobić, żeby Nasze dziecko znalazło miejsce w wybranym przedszkolu.
W celu zaoszczędzenia Państwu niepotrzebnego stresu oraz skrócenia do minimum czasu oczekiwania na listy dzieci przyjętych stworzyliśmy jednolite zasady przyjmowania dzieci do wszystkich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Poznań.

Polecamy Systemową obsługę rekrutacji oświatowej:

Zapraszamy do elekronicznego generatora wniosków
w Systemie Naboru do Przedszkoli.
Drogi Rodzicu wypełnij wniosek, wydrukuj i dostarcz do placówki pierwszego wyboru
(wskazanej na pierwszym miejscu) wraz z wymaganymi dokumentami.

Ze względu na zamknietą placówkę, proszę o pozostawienie kompletu dokumentów w skrzynce na listy (przy wejściu głównym do przedszkola), lub wysłanie pocztą, lub zeskanowane dokumenty przesłać na adres przedszkola: p178@op.pl

Telefony kontaktowe od poniedziałku do piątku:

• tel. kom.: 538-407-116 czynny od godziny 10:00-17:00
  • tel. stacjonarny: 61 8795-135 czynny od godziny 15:00-17:00

Kliknij na baner powyżej

Wszystkie dokumenty i informację znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Oświaty,
w zakładce NABÓR 2020 (baner powyżej).

__________________________________________________________________________

W Przedszkolu nr 178 "Kwiaty Polskie" na nowy rok szkolny jest 40 wolnych miejsc.

Do rekrutacji uzupełniającej pozostało ... wolnych miejsc.

Rekrutacja zakończona - na 1 września 2020 r. - ... wolnych miejsc.