Nabór uzupełniający 2020/2021

od 22 czerwca 2020 r. do 25 czerwca 2020 r.
rusza
NABÓR uzupełniający na wolne miejsca
do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - 3 lipca 2020 r.

• Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 178 - wywieszona jest w przedszkolu
  • Lista dzieci niezakwalifikowanych do przedszkola - brak

UWAGA !
Zakwalifikowanie dziecka do przedszkola, nie jest jednoznaczne z przyjęciem do przedszkola, aby dziecko zostało przyjęte do przedszkola należy złożyć Potwierdzenie woli.

Rodzice, którzy złożyli wniosek elektronicznie, mogą zalogować się do Naboru i wg załączonej na stronie instrukcji, złożyć Potwierdzenie woli elektronicznie, którzy złożyli wniosek wypełniony ręcznie mogą pobrać załączony dokument, wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanować i wysłać na e-maila: p178@op.pl

Potwierdzenie woli - plik PDF

Ogłoszenie listy dzieci przyjętcyh i nieprzyjętych do przedszkola - 9 lipca 2020 r.

• Lista dzieci przyjętych do Przedszkola nr 178 - plik PDF
  • Lista dzieci nieprzyjętych do Przedszkola nr 178 - plik PDF

List do Rodziców dot. Naboru 2020 - plik PDF

Nabór 2020/2021

od 10 marca 2020 r. do 24 marca 2020 r.
rusza
NABÓR do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych
w Szkołach Podstawowych na
Rok Szkolny 2020/2021.

Szanowni Państwo,

W życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się nowy, jakże ważny etap - edukacja przedszkolna. Stajecie Państwo przed wyborem placówki, do której chcecie zgłosić swoje dziecko oraz przed nurtującym Was pytaniem: co zrobić, żeby Nasze dziecko znalazło miejsce w wybranym przedszkolu.
W celu zaoszczędzenia Państwu niepotrzebnego stresu oraz skrócenia do minimum czasu oczekiwania na listy dzieci przyjętych stworzyliśmy jednolite zasady przyjmowania dzieci do wszystkich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Poznań.

Polecamy Systemową obsługę rekrutacji oświatowej:

Zapraszamy do elekronicznego generatora wniosków
w Systemie Naboru do Przedszkoli.
Drogi Rodzicu wypełnij wniosek, wydrukuj i dostarcz do placówki pierwszego wyboru
(wskazanej na pierwszym miejscu) wraz z wymaganymi dokumentami.

Kliknij na baner powyżej

Wszystkie dokumenty i informację znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Oświaty,
w zakładce NABÓR 2020 (baner powyżej).

__________________________________________________________________________

W Przedszkolu nr 178 "Kwiaty Polskie" na nowy rok szkolny jest 41 wolnych miejsc.

Do rekrutacji uzupełniającej pozostało 15 wolnych miejsc.

Rekrutacja zakończona - na 1 września 2020 r. -
4 wolne miejsca.