Nabór 2018/2019
od 19 lutego 2018 r. do 2 marca 2018 r.
rusza
NABÓR do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych
w Szkołach Podstawowych na
Rok Szkolny 2018/2019.

Nabór uzupełniający 2018/2019

od 30 kwietnia 2018 r. do 9 maja 2018 r.
rusza
NABÓR uzupełniający na wolne miejsca
do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych.

Szanowni Państwo,

W życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się nowy etap. Pierwszy, jakże ważny etap edukacji przedszkolnej. Stajecie Państwo przed wyborem placówki, do której chcecie zgłosić swoje dziecko oraz przed nurtującym Was pytaniem: co zrobić, żeby Nasze dziecko znalazło miejsce w wybranym przedszkolu.
W celu zaoszczędzenia Państwu niepotrzebnego stresu oraz skrócenia do minimum czasu oczekiwania na listy dzieci przyjętych stworzyliśmy jednolite zasady przyjmowania dzieci do wszystkich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Poznań.

Polecamy Systemową obsługę rekrutacji oświatowej:

Zapraszamy do elekronicznego generatora wniosków
w Systemie Naboru do Przedszkoli.
Drogi Rodzicu wypełnij wniosek, wydrukuj i dostarcz do wybranej placówki
wraz z wymaganymi dokumentami.

Kliknij na baner powyżej

Wszystkie dokumenty i informację znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Oświaty,
w zakładce NABÓR 2018 (baner powyżej).

• ZARZĄDZENIE NR 65/2018/P PREZYDENTA MIASTA POZNANIA z dnia 25 stycznia 2018 r. -
  • Załącznik nr 1 do zarządzenia Nr 65/2018/P PREZYDENTA MIASTA POZNANIA z dnia 25.01.2018 r. -

__________________________________________________________________________

W Przedszkolu nr 178 "Kwiaty Polskie" na nowy rok szkolny jest 43 wolnych miejsc.

Do rekrutacji uzupełniającej pozostało 11 wolnych miejsc.

Rekrutacja zakończona - na 1 września 2018 r. - 1 wolne miejsce.