Klucz do uczenia się

Programy

Jedyny w Polsce, kompletny, łatwy do wdrożenia, zmieniający wszystkie dzieci i nauczycieli z Gąsienic w piękne i mądre Motyle...

Program wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
"Klucz do uczenia się" jest oparty na pedagogice wybitnego rosyjskiego psychologa, zwanego „Mozartem rosyjskiej psychologii”, Lwa Wygotskiego. Teoria poznania i nauczania Lwa Wygotskiego, zakłada, że w procesie edukacji dzieci najważniejszy element stanowi rozwinięcie umiejętności uczenia się, czyli przygotowywanie do korzystania ze swojego potencjału umysłowego.

Program "Klucz do uczenia się" oparty na teorii rozwoju poznawczego Lwa Wygostkiego jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego ustalona w grudniu 2008 r. przez Ministra Edukacji Narodowej.

Strona programu: Klucz do uczenia się