Maki

Grupa dzieci 3 - 4 - 5 letnich.

Witamy serdecznie J
Jesteśmy grupą wesołych dzieci. Bardzo lubimy wspólnie się bawić , śpiewać i tańczyć. Jesteśmy ciekawi świata, lubimy wszelkie doświadczenia, ciekawe opowieści oraz zabawę na świeżym powietrzu. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Każdego dnia doskonalimy nasze umiejętności. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny. Mimo, iż różnimy się od siebie to tworzymy fajny i zgrany zespól. Z niecierpliwością czekamy na kolegów i koleżanki, które od września dołączą do naszej grupy.

Opiekują się nami panie Monika, Ola i Justyna.

___________________________________________
Informacje dla Rodziców
___________________________________________

_____________________________________________
Wydarzenia w roku szkolnym 2019/2020
_____________________________________________

Od września 2019 r. ze względu na brak 100 % zgody rodziców z w/w grupy,
nie umieszczamy zdjęć wszystkich dzieci na naszej stronie.