Słoneczniki

Grupa dzieci 3 - letnich.

Hej!
Jesteśmy grupą 3 - latków. W naszej grupie jest 18 dziewczynek i 7 chłopców. Bardzo lubimy bawić się w naszej sali. Najchętniej skaczemy na trampolinie, jeździmy autami i układamy klocki. Uwielbiamy bawić się w kąciku domowym, konstrukcyjnym, plastycznym. Coraz chętniej bierzemy udział w zabawach organizowanych przez nasze panie. Uczymy się piosenek i wspólnie bawimy się w kole. Nadal poznajemy nasze przedszkole, ponieważ uczęszczamy do niego dopiero od niedawna. Staramy się być samodzielni i coraz chętniej spędzamy czas w przedszkolu.
Są z nami pani Dorotka, Monika oraz Violka i Monika.

___________________________________________
Informacje dla Rodziców
___________________________________________

_____________________________________________
Wydarzenia w roku szkolnym 2018/2019
_____________________________________________

Od września 2017 r. rodzice wyrazili zgodę,
na umieszczanie zdjęć dzieci na naszej stronie.