Stokrotki

Grupa dzieci 3-4 letnich.

Stokrotki to My: nasza grupy liczy 25 wesołych dzieci. W naszym przedszkolu codziennie zdobywamy wiedzę bawiąc się i doświadczając wszystkimi zmysłami. Nasze panie: Patrycja, Iwona i Ilona dbają, żeby nie doskwierała nam nuda. Czujemy się z nimi bezpiecznie i mamy możliwość rozwijania naszych umiejętności oraz odkrywania ukrytych talentów. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie ;)

Informacje dla Rodziców

_____________________________________________
Wydarzenia w roku szkolnym 2018/2019
_____________________________________________

17.05.2019 r. Zawody - Instruktor jazdy na nartach

Naszym dzisiejszym ekspertem, był tata Lenki S. - trener narciarstwa. Lenka w roli modelki, pokazała nam strój narciarski, zaprezentowała, jak narciarz skręca i hamuje. Mieliśmy okazję poczuć, ile ciepła dają ogrzewacze i zobaczyć narciarski sprzęt. Dowiedzieliśmy się również, jak przygotować się do jazdy w górach. Byliśmy bardzo zainteresowani, więc być może spotkamy się na stoku.

15.05.2019 r. Wizyta w aptece.

Jak zawód wykonuje pan pracujący w aptece? Po co mu fartuch? Czy jest podobny do pielęgniarki? Czy jeden człowiek może kupić wszystkie leki, jakie są w aptece? Te i inne pytania zadawały "Stokrotki" podczas dzisiajeszej wizyty w aptece. Oprócz wiedzy , otrzymały także prezenty, które bardzo wszystkich ucieszyły.

07.05.2019 r. Praca w kuchni.

Dzisiaj "Stokrotki" miały okazję sprawdzić, gdzie w naszym przedszkolu przygotowywane są pyszne posiłki. Z wielkim zainteresowaniem oglądały kuchnię i ogromne garnki. Zwiedziły też magazyn żywonościowy, Sprawdziły działanie kuchennej windy, Poznały zawód kucharki i były nawet u pani Aurelki naszej intendentki.

Od września 2017 r. rodzice wyrazili zgodę,
na umieszczanie zdjęć dzieci na naszej stronie.