Ubezpieczenie dzieci

Od 1 września 2018 r. rodzice ubezpieczają dzieci indywidualnie.
Na zebraniu rodziców dostępne będą ulotki o ubezpieczeniu NNW dzieci dostarczone przez Brokera Miasta Poznania, oraz ofery innych ubezpieczycieli.

Poniżej zamieszczamy kilka ofert różnych firm ubezpieczeniowych, oferujących indywidualne ubezpieczenie NNW dla dzieci, oraz platformę na której Państwo znajdą oferty ubezpieczeń.
Ulotki znajdziecie Państwo w holu przedszkola:

www.ubezpieczenieuczniow.pl

_____________________________________________________

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018 - PZU S.A. wariant II
Polisa nr 1023215827

Dzieci objęte są ubezpieczeniem na cały rok szkolny oraz wakacje
tj. od 01 września do 31 sierpnia.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń uprzejmie informuje, iż dzięki usłudze TELEPOMOCY istnieje możliwość zgłaszania szkód oraz następstw nieszczęśliwych wypadków (NW) z ubezpieczeń zawartych w PZU S.A. telefonicznie pod nr 801 102 102 (koszt całego połączenia 0,35 zł) lub wypełniając elektroniczny formularz na stronie internetowej
www.pzu.pl

Powyższa forma zgłaszania szkód jest przyjazna, dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz do minimum ogranicza konieczne formalności wypełnienie druku zgłoszenia) wymagane do uzyskania świadczenia z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży szkolnej oraz odszkodowań z tytułu innych ubezpieczeń zawartych w PZU S.A.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia PZU dzieci - plik PDF

Zgłoszenie szkody- elektroniczny formularz