Wakacje

DYŻUR WAKACYJY:

Przedszkole Nr 178 - OTWARTE: LIPIEC 2020 r. - dyżur wakacyjny
(tylko dla dzieci z Przedszkola nr 178, zgłoszonych na dyżur w terminie)

PRZERWA WAKACYJNA:

Przedszkole Nr 178 - NIECZYNNE: SIERPIEŃ 2020 r.

Czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek oświatowych w związku z COVID-19 wymusza dokonywanie zmian w organizacji pracy przedszkola, także w miesiącach wakacyjnych tj. lipcu i sierpniu 2020 r.

Przedszkole Nr 178 będzie czynne w terminie od 1 lipca 2020 do 31 lipca 2020 r. opieką będą objęte wyłącznie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola w związku z maksymalnym zabezpieczeniem zdrowia dzieci, rodziców i pracowników.

W tym roku nie będzie elektronicznego zapisywania dzieci na „dyżur” wakacyjny.

Dyrektor Przedszkola Nr 178
Małgorzata Matusz

- Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny- plik PDF

_______________________________________________________________________________

ODPŁATNOŚĆ ZA DYŻUR WAKACYJNY

Opłata za przedszkole podczas dyżuru wakacyjnego naliczona zostanie 3 sierpnia 2020 r. za zakończony miesiąc.

• Rachunki dla rodziców dzieci z Przedszkola nr 178 - dostępne będą w Panelu Rodzica od 4 sierpnia 2020 r.
  • Rachunki dla rodziców dzieci z innych przedszkoli - dostępne będą w Panelu Rodzica od 4 sierpnia 2020 r.