Wakacje

DYŻUR WAKACYJY:
Rok szkolny 2019/2020

Przedszkole Nr 178 - OTWARTE: LIPIEC 2020 r. - dyżur wakacyjny
(tylko dla dzieci zapisanych)

PRZERWA WAKACYJNA:
Rok szkolny 2019/2020

Przedszkole Nr 178 - NIECZYNNE: SIERPIEŃ 2020 r. (tylko dla dzieci zapisanych na dyżur do przedszkoli dyżurujących).

Zasady organizacji dyżurów wakacyjnych w przedszkolach w roku szkolnym 2019/2020 - plik PDF dostępny WKRÓTCE

Dyżur wakacyjny - Nabór elektroniczny - link
_______________________________________________________________________________

ODPŁATNOŚĆ ZA DYŻUR WAKACYJNY

Opłata za przedszkole podczas dyżuru wakacyjnego naliczona zostanie 3 sierpnia 2020 r. za zakończony miesiąc.

• Rachunki dla rodziców dzieci z Przedszkola nr 178 - dostępne będą w Panelu Rodzica od 4 sierpnia 2020 r.
  • Rachunki dla rodziców dzieci z innych przedszkoli - dostępne będą w Panelu Rodzica od 4 sierpnia 2020 r.