Wakacje

DYŻUR WAKACYJY:

Przedszkole Nr 178 - OTWARTE: LIPIEC 2020 r. - dyżur wakacyjny
(tylko dla dzieci z Przedszkola nr 178, zgłoszonych na dyżur w terminie)

PRZERWA WAKACYJNA:

Przedszkole Nr 178 - NIECZYNNE: SIERPIEŃ 2020 r.

Czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek oświatowych w związku z COVID-19 wymusza dokonywanie zmian w organizacji pracy przedszkola, także w miesiącach wakacyjnych tj. lipcu i sierpniu 2020 r.

Przedszkole Nr 178 będzie czynne w terminie od 1 lipca 2020 do 31 lipca 2020 r. opieką będą objęte wyłącznie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola w związku z maksymalnym zabezpieczeniem zdrowia dzieci, rodziców i pracowników.

Od 01 - 31 sierpnia 2020 r. nie będzie możliwości zapisania dziecka do innego przedszkola.
Utworzony oddział przedszkolny w SP 75 dla dzieci zgłoszonych na okres od 01.08.2020-14.08.2020

W tym roku nie będzie elektronicznego zapisywania dzieci na „dyżur” wakacyjny.

Zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020 r. dla przedszkoli, w okresie wakacyjnym możemy przyjąć ograniczoną liczbę dzieci, w naszej placówce jest to maksymalnie 64 dzieci i nadal będą obowiązywały dotychczasowe procedury bezpieczeństwa dostępne dla Państwa na iPrzedszkole w Panelu Rodzica.

Aby zapisać dziecko na okres wakacyjny w wyznaczonym terminie funkcjonowania przedszkola należy wypełnić: „Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola w okresie wakacyjnym” zamieszczoną w załączniku i przesłać skanem na adres e-mail:
p178@op.pl lub dostarczyć do przedszkola zachowując określone procedury bezpieczeństwa do dnia 19 czerwca 2020 r.

W przypadku przyjęcia dziecka w okresie wakacyjnym zobowiązani będziecie Państwo do złożenia stosownego oświadczenia
o zapoznaniu się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w przedszkolu w trakcie epidemii COVID -19.

Oświadczenie rodzica, o którym mowa wyżej jest dostępne na iPrzedszkole w Panelu Rodzica w dokumentach związanych z POWROTEM po 25 maja 2020 r..

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na iPrzedszkole w Panelu Rodzica, informacje udzielane będą również w sekretariacie Przedszkola pod numerem telefonu: 61 8795-135

Dyrektor Przedszkola Nr 178
Małgorzata Matusz

- Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny - plik PDF
- Oświadczenie rodzica - plik PDF

_______________________________________________________________________________

ODPŁATNOŚĆ ZA DYŻUR WAKACYJNY

Opłata za przedszkole podczas dyżuru wakacyjnego naliczona zostanie 3 sierpnia 2020 r. za zakończony miesiąc.

• Rachunki dla rodziców dzieci z Przedszkola nr 178 - dostępne będą w Panelu Rodzica od 4 sierpnia 2020 r.
  • Rachunki dla rodziców dzieci z innych przedszkoli - dostępne będą w Panelu Rodzica od 4 sierpnia 2020 r.